سخن روز

امیرالمومنین امام علي (ع) :

درانتظارفرج باشید واز رحمت وکارگشایی خدا ناامید نشوید، زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است.

 

تبلیغات

اعضا کانون جهت جذب نیرو از نقاط مختلف شهر در مسجد دارالسلام حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی کانون وارثان انتظار تبریز، صبح روز پنجشنبه مورخ 1395/07/15 جلسه ای جهت افزایش نیروی فعال و متخصص توسط اعضای کانون وارثان و با حضورخانم نجفی(جانشین مسئول کانون) در مسجد دارالسلام ترتیب داده شد.

به گفته جانشین مسئول کانون، روند این جلسه به صورتی ترتیب داده شده که، اعضا با استفاده از فرم های مخصوص جذب و کارت های طراحی شده مخصوص کانون وارثان جذب نیرو می نمایند. خوشبختانه عمل جذب که درماه محرم قرار گرفته ان شاالله جوابدهی بهتری را در انتظار داریم.

وی افزود: اصلی ترین هدف ما کلیک روی نیروی متخصص می باشد لذا، با دقت و جدیت هر چه  بیشتر صورت گیرد. نیرویی که وقت شناس بوده و باورقلبی محکم و فعال داشته باشد.

نجفی در ادامه سخنان خود به اعضا اظهار کرد: در روند جذب خود آرمانی حرکت ننمایید و با توضیح جمع بندی شده از فعالیت های کانون با اقشار مختلف روبرو شوید چراکه، ما با یک مجموعه بزرگ و فرصت های طلایی آنها روبرو می شویم.

این جذب، از مورخ 1395/07/16 و از قشر جوان صورت خواهد گرفت. جانشین کانون وارثان در ادامه سخنان خود گفت: هدف ما جذب از مجموعه های فعال و پایگاه ها یا دیگر مراکز فرهنگی نمی باشد؛ بلکه هدف ما بکارگیری اقشار و مجموعه های گرد آمده در مراسمات مساجد و دیگر مراکز که بدون فعالیت می باشد خواهد بود.

 

 

 

دسته بندی