سخن روز

امیرالمومنین امام علي (ع) :

درانتظارفرج باشید واز رحمت وکارگشایی خدا ناامید نشوید، زیرا بهترین اعمال در نزد خدای بزرگ انتظار فرج است.

 

تبلیغات

در جلسه ی کاری این هفته نیز طبق هفته های پیش به ارزیابی فعالیت واحدهای کاری پرداخته شد.

به گزارش روابط عمومی کانون وارثان انتظار تبریز، این جلسه کاری  با حضور جانشین واحد خواهران و سرگروه های کاری، روز جمعه مورخه 1395/09/12 در مسجد دارالسلام برگزار شد.

در این جلسه به تقسیم کارها و نحوه جذب و اعلام نیرو های جدید توسط واحد پرسنلی اشاره شد که، با تفکیک نیروهای فعال و کاربلد با سایر زیر گروه ها به نحوی تقسیم فعالیت صورت گیرد تا روند کاری بهتر و موثرتری داشته باشیم.

در این جلسه ، اعضاء جدید و جذب نیروهای جدید جهت فعالیت در زمینه های مختلف کاری صورت گرفت.همچنین در رابطه با کارگروه قسمت قلمستان و فعالیت گروهی این بخش تصریح شد: از چهار گروه فعالیتی حروف الفبای مهدویت در انواع مختلف یک نوع آن به اتمام رسیده و در دست زبان دوم می باشد و به زودی ارائه خواهد شد.

در واحد میکس و مونتاز نیز جمع بندی فیلم کوتاه و انتقال آن به قسمت تحقیثات صورت گرفته و ادامه خواهد داشت و طبق روال برنامه های پیش، هر هفته پنج مطلب از وصیت نامه و دلنوشته های شهدا با همکاری اعضاء کانون انجام می گیرد و به زودی در کانال اطلاع رسانی صدق ارائه خواهد شد.

در ادامه فعالیت سایر واحد ها طبق جلسات کاری هفته های پیش ارائه شد و با نتیجه گیری کلی از فعالیت  زیرگروه ها مجموع فعالیت ها از اعضاء تحویل گرفته شد و تقسیم فعالیت جدید صورت گرفته و به اعضاء محول شد.

همچنین تشکیل جلسه هفتگی بین زیرگروه ها در تمامی واحدها مهم و الزامی اعلام شد تا نواقص و نقاط قوت و ضعف گروه  ها مشخص و رفع گردد.

 

 

دسته بندی