معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت گفت: طرح 'ضیافت مهدوی' در ایام ماه مبارک رمضان با محور تفسیر آیات مهدوی و بررسی انحرافات و آسیب های مهدوی ازسوی مرکز تخصصی مهدویت اجرا می شود.
به گزارش آینده روشن، حجت الاسلام محمدرضا نصوری، معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت  از برگزاری طرح "ضیافت مهدوی" در ایام ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: این طرح درقالب یک نشست عمومی هر روز تا قبل از اذان ظهر ازسوی مرکز تخصصی مهدویت برگزار می شود.

وی بااشاره به محورهای مورد بحث در این طرح خاطرنشان کرد: موضوع تفسیر آیات مهدوی توسط حجت الاسلام مهدی یوسفیان و بررسی انحرافات و آسیب های مهدوی به کارشناسی معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت آموزش داده می شود.

حجت الاسلام نصوری با بیان اینکه تفسیر آیات در روزهای زوج و بررسی انحرافات در روزهای فرد برگزار می شود، اظهارداشت: برای شرکت کنندگان در این طرح نیز آموزش کوتاه مدت مهدویت هر روز قبل از برگزاری کلاس های طرح ارائه می شود.

معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت بااشاره به محورهای این دوره کوتاه، تصریح کرد: این دوره در ۱۲ درس با موضوعات ضرورت طرح مباحث مهدویت، امام مهدی(ع) در یک نگاه؛ بررسی زندگی امام زمان(ع)، حضرت مهدی(ع) در روایات شیعه و سنی، بحث غیبت و فلسفه غیبت، انتظار و وظایف منتظران، بررسی علائم و شرایط ظهور، حکومت و ویژگی های حکومت امام عصر(ع)، بررسی رجعت و تاریخ عصر غیبت برگزار می شود.

پایان پیام/130
 
منبع: آینده روشن

Subscribe to RSS - اجرای طرح آموزشی

دسته بندی