صاحب اثر: 
سحر وحید شریف نیا
ضمیمه ها:
دریافت فایل با کیفیت خوب و فرمت Jpg  حجم فایل:  -1 bytes
صاحب اثر: 
کار گروه گرافیک وارثان انتظار(کاری از:خانم عاصمی)
ضمیمه ها:
دریافت باکیفیت خوب و با فرمتjpg  حجم فایل:  -1 bytes

به گزارش خبرگزاری صدق به نقل از شبستان , طرح مهدی یاوران با هدف ترویج فرهنگ مهدوی از طریق فضای مجازی توسط معاونت فضای مجازی مرکز تخصصی مهدویت برگزار شد. این طرح با راهبرد مشارکت همه در توسعه و تعمیق فرهنگ انتظار، راه اندازی شده و افراد علاقه مند به اشاعه فرهنگ مهدوی به عنوان مروجین فرهنگ انتظار (مهدی یاوران) می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
بنابراین گزارش مهدی یاوران بعد از ثبت نام پیامکی تحت آموزش دوره های مجازی معارف مهدویت قرار می گیرند. سپس به عنوان مروج فرهنگ انتظار در محیط زندگی خودشان به فعالیت خواهند پرداخت.
شایان ذکر است، علاقه مندان به شرکت در این طرح می توانند نام و نام خانوادگی خود را به سامانه پیامکی 30007059110313 ارسال کرده و در این طرح شرکت کنند. همچنین برای آشنایی با نحوه صحیح ثبت نام می توانند به پایگاه اینترنتی مرکز تخصصی مهدویت به نشانی mahdi313.org مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری صدق ، مركز تخصصی مهدویت طرح خود را با عنوان پرسش و پاسخ مهدوی با هدف پرداختن به مباحث مهدوی با دیدگاهی علمی و زودودن تحریفات و انحرافات موجود در سطح جامعه به صورت پیامكی به اجرا در آورد.
این طرح كه به صورت پیامكی اجرا می شود به افراد امكان می دهد تا پرسش های مهدوی خود را مطرح نموده و پاسخ آن را از كارشناسان مهدویت دریافت كنند.
علاقه مندان می توانند سوالات مهدوی  خویش را در قالب پیامك فارسی به سامانه 30007059600000 ارسال نمایند.
این سامانه دریافت پرسش را به مخاطب از طریق پیامك اعلام و پاسخ را در اسرع وقت ارسال می كند.

صاحب اثر: 
سحر وحید شریف نیا
ضمیمه ها:
دریافت فایل با کیفیت خوب و فرمت Jpg  حجم فایل:  -1 bytes

صفحه‌ها

Subscribe to RSS - طرح

دسته بندی